Platobné možnosti


Platba za tovar

Všetky ceny uvedené v internetovom obchode bastag.sk sú konečné, vrátane DPH a okrem poštovného (prípadne dopravného) k nim už nie sú pripočítavané žiadne ďalšie poplatky ako napríklad balné, poistné atď.


Možnosti platby

Pri uskutočňovaní platby za tovar vám ponúkame hneď niekoľko variant, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá Vám vyhovuje najviac. Nech si už však zvolíte akúkoľvek formu platby, vždy budete platiť rovnako!

Dobierkou

Tovar môžete samozrejme zaplatiť až pri dodaní tovaru na dobierku.

Bankovým prevodom

Tovar zaplatíte pred zaslaním na základe vystavenej zálohovej faktúry ktorá Vám bude vystavená automaticky. Je potrebné uhradit presnu čiastku na doklade, aby sme predišli zdržaniu expedícíe, pretože tovar vám bude odoslaný automaticky na základe prijatej úhrady.

Pri platbe bankovým prevodom platite iba poplatok za dopravu.

Platba prostredníctvom služby PayPal

PayPalom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho PayPalu.

PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.

PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.

PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.

Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom www.bastag.sk

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.

   

Čo je potrebné pre platenie PayPalom?

Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) a e-mail.

Ako prebieha platba PayPalom?

Veľmi jednoducho. Ak chcete na našom internetovom obchde www.bastag.sk zaplatiť pomocou PayPalu, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu. Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať.

Pozor dôležité : v prípade platieb cez PayPal neoznamujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPalu.

Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, ale je veľmi prehľadný a intuitívny

Pre zrealizovanie platby potrebujte :

 

Pokiaľ sa vám platba platobnou kartou nepodarí, kontaktujte našu informačnú linku.

Hotovosťou

Tovar môžete samozrejme uhradiť i v rámci osobného odberu v sídle našej spoločnosti na Lipovej 7, v Prešove